0412 224 71 00
Çağrı Merkezi
Kurumsal Kimlik

Diyarbakır Zengin ve tasarım harikası altın ürünleriyle Hakan Gold aracılığı ile buluştu.  Bunu; güven,  geniş müşteri portfoyü, yılların tecrübesi ve zengin ürün seçeneklerinin yanında sunmuş olduğu fiyatlar ile oluşturdu. 

 

Bu güvenin arkasında  Sezai MANGAL'ın kuyumculuk deneyim ve bilgisi ile innovasyon  vizyonu yatıyordu. Sezai MANGAL aldığı bayrağı daha da ileri taşıyarak, Diyarbakır 'ın  en büyüğü arasına girme vizyonu ile adım adım zirveye ulaştı.

 

Sektöründeki global gelişmelerin doğru analizleri Hakan Gold'u hedeflerine ulaştırdı.Diyarbakır   tüketicisini yeni sezon kavramıyla buluşturdu, binlerce ürün seçeneği sundu. Ayar garantisi, taş ve ürün kalitesi, satış sonrası servis ve müşteri odaklılık Hakan Gold'un  vazgeçilmezleriydi.

 

 

Sunduğu alternatif ürünler ile tasarımcı kadrosunun zengin hayal gücü sayesinde; Diyarbakır tüketicisi hayallerdeki şıklık ve zerafet ile buluştu. Bu sayede müşterilerimiz günün  her anında bakımlı ve şık olmanın lüksünü yaşayabildi.Hakan Gold ile duygusal bağ kuran tüketici ve bundan memnuniyet duyan  Hakan Gold ile gurur duydular.

 

Bugün Hakan Gold'un yeni tüketici anlayışlarıyla yeniden yapılandırıldı. Müşteri ihtiyaçları göz önünde bulundurularak ürün grupları segmente edildi.Hakan Gold marka çatısı altında  bir çok özel ve yerli ürünün yanısıra mağazasında dünyaca ünlü ürünler bulunmaktadır.

 

Müşteri memnuniyeti oluşturma hedefi ile  yeni markaları sayesinde tüketicilere Hakan Gold'un güvenine yakışır, yüksek kalitede ve rekabetçi fiyatlarda ürün sunulması hedeflenmektedir.