0412 224 71 00
Çağrı Merkezi
Site Kullanım Şartları

1) Hakan Gold internet sitesinde yer alan sayfalardaki bilgi, materyal ve içerik, şartlar, hükümler ve tanımlar, Hakan Gold tarafından haber vermeksizin değiştirilebilir. 

 

2) Bu siteye ve herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda yer alan şart ve hükümleri kabul etmiş sayılırsınız. Eğer aşağıdaki şart ve hükümleri kabul etmiyorsanız, bu site ve içeriğinde yer alan sayfalara girmeyiniz. Bu site içeriğinde yer alan herhangi bir bilginin yanlış ve menfi amaçlı kullanımı yasaktır. 

 

3) Bu site, Docuart'dan bağımsız gerçek ve tüzel kişilerce sahip olunan veya işletilen internet sitelerine bağlantılar içerebilir. 

 

4) Bu gibi internet sitelerinde yer alan hiçbir bilgi ve içerikten dolayı Hakan Gold sorumluluk kabul etmez. Benzer şekilde, Hakan Gold , kendisinden bağımsız olarak sahip olunan veya işletilen internet sitelerinden bu siteye gerçekleşen bağlantılardan dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmez. 

 

5) Hakan Gold, herhangi bir internet sitesine link vererek, bu sitelerde sunulan ürün ve hizmetleri tavsiye etmiş olmaz. Bu internet sitelerinde sunulan hizmet ve ürünlerden doğabilecek şikayetlerden dolayı Hakan Gold mesul tutulamaz. 

 

6) Hakan Gold, kendi sitesine veya bağlantı verdiği diğer sitelere erişim sonucu ziyaretçinin karşılaşabileceği doğrudan veya dolaylı herhangi bir sorun, aksaklık, hasar veya bilcümle ziyandan sorumlu tutulamaz. 

 

7) Sitemiz üzerinde yer alan Markalar ve Logolar sahiplerine aittir.

 

8) Bu web sitesinin kullanımından doğabilecek herhangi bir şikayetin çözüm mercii Türkiye Cumhuriyeti kanun ve mahkemeleridir.